केशु विरही / (बेलबारी, माेरङ) । बेलबारी नगरपालिकाकाे महिला विकास शाखाले गाउँ स्तरीय तीनदिने अनुशिक्षण तालिम सम्पन्न गरेकाे छ ।

 

बेलबारी नगरपालिका अन्तरगतकाे महिला विकास शाखाकाे संयाेजनमा संचालन भैरहेकाे उक्त अनुशिक्षण तालिममा महिला विकास शाखा बेलबारीकी प्रमुख तथा सहायक महिला विकास निरिक्षक लक्ष्मी थापाले संयाेजन गरेकी थिइन भने उक्त तालिममा बेलबारी नगरपालिकाका याेजना शाखा अधिकृत झमक भट्टराई र इलाका प्रहरी कार्यालय बेलबारीका प्रहरिप्रमुख रामजी कट्वालर बेलबारी नगरपालिकाका स्वास्थ्य शाखा प्रमुख दुर्गा अाचार्यले तालिमकाे सहजिकरण गरेका थिए ।

सुरुमा यस्ता प्रकृतिका कार्यक्रमहरु महिला तथा बालबालिका कार्यालयद्वारा संचालन हुने गरिएका भए पनि पछिल्लाे समयमा स्थानीय तहकाे अधिनस्धमा अाएका छन् ।

यसपटक बेलबारी नगरपालिकाका १ र २ वार्डमा मात्र महिला विकासका कार्यक्रम संचालन गरिएकाे र क्रमैसँग अरु वाडामा पनि विस्तार गर्दै लैजाने लक्ष रहेकाे महिला विकास शाखा बेलबारीकी सहायक निरिक्षक लक्ष्मी थापा वताइन।

2,895 total views, 2 views today

तपाईको प्रतिक्रिया