Samyentra Dot Com

गृहपृष्ठ » ग्यालरी, न्युज, मुख्य खबरचोरीको आरोपमा बालिकामाथि कालोमोेसो र जुत्ताको माला

चोरीको आरोपमा बालिकामाथि कालोमोेसो र जुत्ताको माला

October 7, 2017४४१ पटक

बेलबारी । मोरङको बेलबारी २ देबीथानडाँडामा एक दलित बालिकामाथि चोरीको आरोपमा कालोमोसो दल्नुका साथै जुत्ताको माला लगाएर यातना दिईएको छ ।
बिहिबार दिँउसो स्थानीय १४ बर्षीया परियार थरकी बालिकालाई चोरीको आरोप लगाउँदै कालोमोसो दलेर जुत्ताको माला सहित सिस्नुपानी लगाएर यातना दिँदै बजार घुमाउने क्रममा इलाका प्रहरी कार्यलय बेलबारीले भेटी उद्धार गरेको छ ।
कुटपिटबाट बालिका घाईते भएकी छिन । उनको स्थानीय मेडिकलमा उपचार गराईएको छ । आर्थिक अबस्था कमजोर भएकी ती बालिकाका बुबा भारतमा मजदुरी गर्छन । उनकी आमा संगिता परियारले घटनामा संलग्न सबैलाई कारबाहीको माग गर्दै प्रहरी कहाँ पुगेकी छिन ।
पिडित बालिकाले आफुले पैैसा नचोरेको र आफुले लिनुपर्ने पैसा लिँदा आफुलाई कुटपिट गरी कालोमोसो दलेको गुनासो गरिन । स्थानीय कबिर माविमा कक्षा ६ मा अध्यायनरत ती बालिका कुटपिटका कारण बोल्न समेत नसक्ने अबस्थामा पुगेकी छिन ।
घटनामा संलग्न दुईजना पक्राउ
सोही घटनामा संलग्न भएका स्थानीय ४५ बर्षीय दुर्गा चौधरी र ५० बर्षीय कुलदिप कुँवर दनुवार पक्राउ परेका छन । उनीहरुलाई सार्बजनिक अपराध ऐन अन्र्तगत कारबाही गरिने ईलाका प्रहरी कार्यलय बेलबारीका प्रहरी निरिक्षक रामजी कटुवालले जानकारी दिएका छन । – नरेेन्द्र बस्नेत

प्रतिकृया दिनुहोस्
Ad

पछिल्ला सामग्री

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Uncategorized
अन्तरबार्ता
आर्थिक / कृषि, सहकारी
कला/संगीत
कृषि/सहकारी
खाडी मुलुक
खेलकुद
ग्यालरी
देश
न्युज
पुर्वी नेपाल
प्रबिधि
प्रवास
फिचर स्टोरी
बिचार
बिशेष
भिडियो
मनोरञ्जन
मुख्य खबर
मोडेल फेस
विदेश/रोचक
विविध
सम्पादकीय
साहित्य
Ad
Ad