Samyentra Dot Com

गृहपृष्ठ » Uncategorized, न्युजबिद्यार्थीलाई वातावरण बारे अभिमुखिकरण

बिद्यार्थीलाई वातावरण बारे अभिमुखिकरण

August 30, 2017२८३ पटक

 नेपालगन्ज -समाबेशि ईंग्लिश हाई स्कुलमा अध्ययनरत कक्षा ९ र १० का बिद्यार्थीहरुलाई वातावरण संरक्षण सम्बन्धि अभिमुखिकरण दिईएको छ। नेपालगन्ज उपमहानगरको समन्वयय र नेपालगन्ज युथ सेन्टरको सहयोगमा एक दिने सरसफाइ र संरक्षण सम्बन्धि अभिमुखिकरण प्रदान गरिएको हो । नेपालगन्ज उपमहानगरका बाताबरण ईन्जिनियर प्रकाश डि.सिले सहजिकरण गर्दै बाताबरण प्रदुषणको कारण र जलबायु परिबर्तनले पार्ने असरका बारेमा जानकारी दिएका थिए। सो अभिमुखिकरण कार्यक्रममा बिधालयका अभिभावक पवन जैसवालले यस्ता कार्यक्रमले बिद्यार्थीहरुलाई किताबी ज्ञान मात्र नभर्इ ब्यबहारिक ज्ञान हुने बताए । यसैगरी नेपालगन्ज युथ सेन्टरका संयोजक गजे थापाले बाताबरण प्रदुषणले संरक्षणका लागि अभिमुखिकरणबाट टेवा पुग्ने बताए । कार्यक्रमको अध्यक्षता नेपालगन्ज युथ सेन्टरका अध्यक्ष बेन्जामिन श्रेष्ठले गरेका थिए । यस्ता कार्यक्रमले विद्यार्थी हरुलाई बाताबरण प्रदुषणका साथै जलबायु संरक्षण सम्बन्धि ज्ञान् दिने काम भएको बिधालयका प्रधानाध्यापक हेमन्त राज काफले ले जानकारी दिए। अभिमुखिकरणमा ६३ जना बिद्यार्थीहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्
Ad

पछिल्ला सामग्री

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Uncategorized
अन्तरबार्ता
आर्थिक / कृषि, सहकारी
कला/संगीत
कृषि/सहकारी
खाडी मुलुक
खेलकुद
ग्यालरी
देश
न्युज
पुर्वी नेपाल
प्रबिधि
प्रवास
फिचर स्टोरी
बिचार
बिशेष
भिडियो
मनोरञ्जन
मुख्य खबर
मोडेल फेस
विदेश/रोचक
विविध
सम्पादकीय
साहित्य
Ad
Ad