Samyentra Dot Com

गृहपृष्ठ » मुख्य खबरसिआइबीका नक्कली डिएसपी पक्राउ

सिआइबीका नक्कली डिएसपी पक्राउ

August 2, 2017१३३ पटक

काठमाण्डौँ / आफूलाई केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरो (सिआइबी) को प्रहरी नायब उपरीक्षक भन्दै विभिन्न व्यक्ति अपहरण गरी फिरौती असुल गर्ने गिरोहका मुख्य व्यक्तिलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

काठमाण्डु भद्रकाली–७, कुमारीखेल बस्ने नुवाकोटको गेर्खु, फूलबारीका शुक्रराज तामाङलाई ब्युरोको टोलीले काठमाडौँ बाँसबारीबाट पक्राउ गरेको छ । विभिन्न व्यक्तिलाई सुन्दर युवतीमार्फत बोलाउन लगाई सिआइबीको प्रहरी हाँै भन्दै नियन्त्रणमा लिई यातना तथा फिरौती लिने गिरोहका मुख्य सदस्य तामाङ रहेको ब्युरोले जनाएको छ ।

तामाङ यसअघि पनि ज्यान मुद्दामा विसं २०५९ सालमा अदालतबाट २० वर्ष सजाय तोकिएकामा २०६९ सालमा छुटेका थिए । सो गिरोहका कुविन भन्ने कोलबहादुर थापामगर तथा सरू केसी भन्ने आशिका परियारलाई काठमाण्डु बत्तीसपुतलीबाट गत असार २ गतेनै ब्युरोले पक्राउ गरिसकेको छ ।

सोही गिरोहका कुमानन्द भन्ने कोमानन्द खड्का र नवीनकुमार राई अपहरण तथा शरीर बन्धक मुद्दामा हाल पुर्पक्षका लागि नख्खु कारागारमा थुनामा रहेको ब्युरोले जनाएको छ । सिआइबीको नक्कली डिएसपी बन्ने निज शुक्रराज तामाङलाई पक्राउ गरी अपहरण तथा शरीर बन्धक मुद्दामा निजउपर आवश्यक अनुसन्धान भइरहेको ब्युरोले जनाएको छ । रासस

प्रतिकृया दिनुहोस्

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Uncategorized
अर्थ/बाणिज्य
आलेख
कला/संगीत
कृषि/सहकारी
खाडी मुलुक
खेलकुद
प्रबिधि
प्रवास
फिचर स्टोरी
बिशेष
भिडियो
मनोरञ्जन
मुख्य खबर
मुलुक
मोडेल फेस
विदेश/रोचक
विविध
समाचार
समाज
सम्पादकीय
सम्बाद
साहित्य
स्वास्थ्य
हाइलाइट
Ad
Ad
Ad