तीज अाउनु कहिले, गीत अाउन थाले अहिले

काठमाडौँ / हिन्दु महिलाहरुको महान चाड तिज नजिकै जादा तिजको गितहरुको म्युजिक भिडियो आउन थालेका छन्  l
पछिल्लो समय सांगीतिक क्षेत्रमा चर्चा बटुलेका चल्तीका संगीतकार तथा गायक टंक बुढाथोकीको शब्द संगीत रहेको  बहु प्रतिक्षित गित “टिकी पनि रातो”को म्युजिक भिडियोको छायांकन समाप्त भएको छ l गायकटंक बुढाथोकी, गायिका सरु गौतम, अनु गौतम, दिपक खतिवडा, अभ्यास भट्टराई तथा अनिशा भट्टराईको सुमधुर आवाज रहेको उक्त गित समय सपेक्षित रुपमा बनेको छ र सम्पूर्ण नेपालीहरुको माया पाउन सफल हुनेमा गायक गायिकाहरु ढुक्क छन l
कलाकार तथा मोडल महादेव त्रिपाठी, करिश्मा ढकाल, राजेन्द्र गिरि, दिनेशभट्टराइ, मन्जु भट्टराई, अभ्यास भट्टराई, अनिशा भट्टराई तथा आदेश भट्टराईको जोडदार अभिनय उक्त म्युजिक भिडियोमा रहेको छ l यस म्युजिक भिडियोको निर्देशनशंकर बिसीले गरेका छन् भने सल्लाहाकारमा रुपेश न्यौपाने रहेका छन् l “टिकी पनि रातो”को म्युजिक भिडियोलाई दिनेश भट्टराई तथा मन्जु भट्टराईले चाडैनै नेपालीसांगीतिक बजारमा लिएर आउन लागेका हुन l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *