दुबईमा खुल्न लागेछ काठमाडौं प्यालेस रेस्टुरेन्ट

 युएई /  नेपाली व्यावसायीद्वारा युएईको दुबईमा संचालित कम्पनीको समुहले काठमाडौं प्यालेस रेस्टुरेन्ट संचालनमा ल्याउने भएका छन |

वरदुबईको  सगरमाथा नेपाली सैलुन र दुबईको देरास्थित एडभाटाजिंग एण्ड प्रिन्टिङ कम्पनीको संयुक्त लगानीमा बुरदुबईमा  काठमाडौं प्यालेस रेस्टुरेन्ट अप्रिल ६ तारिखदेखि  संचालनमा आउने  संचालक राज कार्कीले जानकारी दिए|

नेपालीपन र नेपाली बातावरणमा सस्तो सुलभ मुल्यमा सेवा दिने उदेश्य रहेको बताउदै अर्का संचालक झलक भटराईले सफा र सुन्दर स्थानमा फ्रि इन्टरनेटको मज्जा लिदै शिष्ट तथा सहयोगी परिचारिकाहरूवाट सेवा दिने गरी  काठमाडौं प्लाजा रेस्टुरेन्ट संचालन गर्न लागिएको वताए ।

रेस्टुरेन्टमा उच्चस्तरीय सेवासहित स्वादिष्ट नेपाली, नेवारी, ईन्डियन, चाइनिज तथा अन्य परिकारका खानाहरु उपलब्ध हुने सन्चालकले बताएका छन् ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *