Samyentra Dot Com

गृहपृष्ठ » प्रवासलडेर घाइते भएका वालकलाइ धनकुटेली समाजको सहयोग

लडेर घाइते भएका वालकलाइ धनकुटेली समाजको सहयोग

December 14, 2016५४९ पटक

 कुमार सुवेदी, युएई /  घरको छतबाट लडेर घाइते भएका मकवानपुरका वालक अमोस तामाङलाई प्रवासी धनकुटा समाजले सहयोग गरेको छ ।
तामाङको उपचारका लागि प्रवासी धनकुटा समाज युएईले ३८ हजार २ सय रुपैयाँ सहयोग गरेको हो ।
 गत नोभेम्बर २९ तारेखका दिन २ बर्षे बालक ओमस तामागं घरको छतबाट लडेर घाइते भएका थिए ।  टाउकोमा गम्भिर चोट लागेको कारण अप्रेसन गर्न डाक्टरले ४ देखी ५ लाख लाग्ने बताए पछि आर्थिक स्थिती कमजोर भएको तामाङको उपचारमा समस्या परेको थियो ।
मकवानपुर राहेकी धनकुटेली शिक्षिका एवं समाजसेवी सिस्ट्रीका भुजेलले सो घटनापछि मकवानपुरबाट ओमस तामागं उपचार सहयोग अभियानको लागि अपिल गरेकी थिइन् ।  सहयोगको अपिलपछि प्रवासी धनकुटा समाज युएईले सहयोग स्वरूप रकम संकलन गरी सहयोग गरेको कुरा समाजको अध्यक्ष प्रविन पोख्रेलले बताए ।
समाजले राजन घिमिरेको संयोजकत्व तथा प्रिया घिसीगं र कुमार सुबेदी सदस्य रहेको एक आर्थिक संकलन समिती बनाई समाज भित्रका सद्स्यहरूबाट रकम संकलन गरी सिस्ट्रीका भुजेल मार्फत  ३८,२०० रूपैंया रकम सो बालकको परिवारलाई प्रदान गरेको समाजले जनाएको छ  ।
प्रतिकृया दिनुहोस्

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Uncategorized
अर्थ/बाणिज्य
आलेख
कला/संगीत
कृषि/सहकारी
खाडी मुलुक
खेलकुद
प्रबिधि
प्रवास
फिचर स्टोरी
बिशेष
भिडियो
मनोरञ्जन
मुख्य खबर
मुलुक
मोडेल फेस
विदेश/रोचक
विविध
समाचार
समाज
सम्पादकीय
सम्बाद
साहित्य
स्वास्थ्य
हाइलाइट
Ad
Ad
Ad