Samyentra Dot Com

गृहपृष्ठ » समाचारनेपालमा नि पाइन थाल्यो आइफोन सेभेन

नेपालमा नि पाइन थाल्यो आइफोन सेभेन

December 10, 2016२३९ पटक

काठमाडौं । नेपालमा आइफोन ७ र आइफोन ७ ‘प्लस’ को बिक्री सुरु भएको छ ।

नेपालको लागि आधिकारिक बिक्रेता इभो स्टोरले शुक्रबारदेखि औपचारिक रुपमा बिक्री थालेको हो  । ललितपुरको लबिम मलमा आयोजित एक कार्यक्रममा इभो स्टोरका निर्देशकद्वय तरुण बज्राचार्य, दिनेश श्रेष्ठ र लबिम मलका अध्यक्ष नकिम उद्दिनले संयुक्त रुपमा आइफोन ७ सार्वजनिक गरेका थिए ।

इभो स्टोरले आफ्ना ३ वटा बिक्री केन्द्रबाट ग्राहकलाई आइफोन ७ को बिक्री थालेको छ । इभो स्टारले दरबारमार्गस्थित मर्कन्टाइल प्लाजा र शेर्पा मलबाट पनि आइफोन ७ को बिक्री गर्न थालेको  छ । ग्राहकले किस्ताबन्दीमा पनि आइफोन किन्न सक्ने निर्देशक तरुण बज्राचार्यले जानकारी दिए । बिक्रेताका अनुसार प्रि बुकिङ अवधिमा इभोबाट सय भन्दा बढी आइफोन ७ विक्री भएका थिए ।

इभोस्टोरले निकट भविष्यमा नै पोखरामा पनि शो-रुम विस्तार गरेर आइफोन ७ को बिक्री सुरु गर्ने जनाएको छ ।

नेपालमा आइफोन ७ को मूल्य ९१ हजारदेखि १ लाख ३७ हजारसम्म पर्छ । स्टोरेज क्षमताका आधारमा ३२, १२८ र २५६ जीवीका आइफोन ७ र ७ प्लस ब्ल्याक, जेट ब्ल्याक, सिल्भर, रोज गोल्ड र गोल्ड गरी पाँच रंगमा उपलब्ध छन् ।  आधिकारिक रुपमा खरिद गरिने सबै आइफोनमा एक बर्षको वारेन्टी दिइनेछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Uncategorized
अर्थ/बाणिज्य
आलेख
कला/संगीत
कृषि/सहकारी
खाडी मुलुक
खेलकुद
प्रबिधि
प्रवास
फिचर स्टोरी
बिशेष
भिडियो
मनोरञ्जन
मुख्य खबर
मुलुक
मोडेल फेस
विदेश/रोचक
विविध
समाचार
समाज
सम्पादकीय
सम्बाद
साहित्य
स्वास्थ्य
हाइलाइट
Ad
Ad
Ad